Latin Percussion
LP Virityskoukku Conga Classic Kromi
- LP Conga Classic -sarjan kanssa yhteensopiva
- Kestävä kromattu viimeistely
- Tarkka ja vakaa viritys
- Helppo asentaa
- Pitkäikäinen ja luotettava
I butik10,00EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Virityskoukku Conga Matador Kromi
- Kestävä kromipinnoite
- Suunniteltu LP Matador -sarjan kongeille
- Varmistaa tarkan virityksen
- Pitkäikäinen ja luotettava
I butik8,99EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
Virityskoukku Conga Highline Aspire Accent, kromi
- Kestävä kromattu pinta
- Tarkka viritysominaisuus
- Yhteensopiva useiden LP-congamallien kanssa
- Helppo asentaa
- Laadukas varaosa
I butik7,96EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Conga Shell Protectors, 5/16" aukko, Chrome (6 kpl)
- Suojaa congarumpuja tehokkaasti
- Kestävä kromipinnoite
- Helppo asennus ja vaihto
- Sisältää 6 kappaletta
- Suunniteltu ammattikäyttöön
I butik6,95EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Conga Virityskoukku Classic Kulta
- Kestävä ja luotettava virityskoukku
- Tyylikäs kultainen viimeistely
- Helppo ja tarkka viritys
- Alkuperäinen LP-varaosa
I butik11,40EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
Latin Percussion LP229 Salsa Timbale Downtown Lehmänkello
- Autenttinen "Downtown" lehmänkellon soundi
- Kestävä rakenne ammattikäyttöön
- Ihanteellinen salsa- ja timbale-rytmeihin
- Valmistettu Latin Percussionin laatuvaatimusten mukaisesti
I butik84,70EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
- Kompakti ja helposti liikuteltava
- Viritettävä nahkakalvo
- Ihanteellinen harjoitteluun ja reissuun
- Tuottaa autenttisen conga-äänen
I butik83,40EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Virityskoukku Conga Aspire & City Kromi
- Kromattu ja kestävä rakenne
- Suunniteltu Aspire ja City conga -sarjoille
- Helppo virittää ja säätää
- Varmistaa vireen pysyvyyden
I butik7,79EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
- Erittäin vakaa ja luotettava tuki conga-rummulle
- Kestävä rakenne kestää kovaakin keikkakäyttöä
- Helppo ja nopea asentaa sekä säätää
- Sopii monenkokoisille conga-rummuille
I butik310,00EnhetsprisOtillgängligLP
- Laadukkaat ja monipuoliset shaker-soundit
- Kolmen erikokaisen shakerin setti
- LP:n tunnettu ammattitaito lyömäsoittimista
- Ihanteellinen rytmiikan rikastuttamiseen
- Kestävät ja soittajaystävälliset
I butik14,80EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
- Huippuluokan suoja conga-rummulle
- Ammattitasoinen kestävyys
- Vahva ja vankka rakenne
- Laadukkaat materiaalit
- Tyylikäs Palladium-sarjan muotoilu
I butik238,00EnhetsprisOtillgängligLP
LP Conga Mic Lug Galaxy & Palladium Chrome
- Suunniteltu LP Galaxy ja Palladium Chrome congiin
- Vakaa ja luotettava mikrofonikiinnitys
- Helppo asentaa ja käyttää
- Varmistaa optimaalisen äänenlaadun
I butik24,20EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Virityskoukku Conga Galaxy & Palladium Kulta
- Optimoitu LP Galaxy & Palladium congiin
- Kestävä ja luotettava viritysosa
- Kultainen viimeistely
- Helppo ja tarkka viritys
I butik13,10EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Matador Conga-kahva, musta jauhemaalattu
- Kestävä jauhemaalattu pinta
- Tyylikäs musta väri
- Parantaa congan ergonomiaa
- Helppo ja nopea asennus
I butik20,20EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Aspire Universal Conga-teline
- Yhteensopivuus useisiin conga-kokoihin
- Tukeva ja vakaa rakenne
- Korkea laatu, pitkäikäinen
- Helppo säätää
- Kestävä materiaali
- Ammattimuusikoiden suosima valinta
I butik101,00EnhetsprisOtillgängligLatin percussion
LP Aspire Universal Conga-teline
- Yhteensopivuus useisiin conga-kokoihin
- Tukeva ja vakaa rakenne
- Korkea laatu, pitkäikäinen
- Helppo säätää
- Kestävä materiaali
- Ammattimuusikoiden suosima valinta
I butik101,00EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
Latin Percussion Conga Mic Lug Galaxy & Palladium Gold
- Ammattikäyttöön suunniteltu
- Korkealaatuinen rakennusmateriaali
- Tarkka mikrofonin kiinnitys
- Latin Percussionin luotettavuus
I butik29,80EnhetsprisOtillgängligLP
- Kompakti ja helposti kuljetettava
- Aito congansoundi
- Kestävä ja luotettava
- Ihanteellinen harjoitteluun ja keikoille
- Latin Percussion -laatua
I butik200,00EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Conga Galaxy & Palladium virityskoukku, harjattu nikkeli
- Kestävä harjattu nikkeli
- Tarkka viritys
- Erinomainen yhteensopivuus LP-rumpujen kanssa
- Laadukas varaosa
- Pitkäikäinen rakenne
I butik12,50EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
Latin Percussion LP7022 World Beat Single Row Tambourine with Head
- Kestävä runko takaa pitkäikäisyyden
- Yksirivinen jingle-rakenne selkeään sointiin
- Perinteinen nahkakalvo aitoa perkussioääntä varten
- Helppo käsitellä ja soittaa
- Monipuolinen lisä erilaisiin musiikkigenreihin
I butik39,10EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
LP Virityskoukku Conga Matador Kulta
- LP Matador congien kanssa yhteensopiva
- Kaunis kullanvärinen viimeistely
- Tarkka ja vakaa viritys
- Kestävä ja luotettava
- Alkuperäisosa taattua laatua
I butik10,80EnhetsprisOtillgängligLatin Percussion
Congan kalvo Hand Picked Z-TT Rims (Extended Collar) 11" Quinto
- Korkealaatuinen Hand Picked -kalvo
- Kestävä rakenne ja ensiluokkainen soundi
- Erinomainen soittotuntuma
- Optimoitu Quinto-kongarummulle
I butik99,30EnhetsprisOtillgängligLP (Latin Percussion)
LP Giovanni Hidalgo Galaxy Series Conga Tumba 12,5"
- Giovanni Hidalgo Galaxy -sarjan huippulaatua
- Rikas ja dynaaminen sointi
- Kestävä rakenne ammattikäyttöön
- Ihanteellinen sekä studioon että lavalle
I butik821,00EnhetsprisOtillgänglig